fbpx

ORF2009: Ostróda Reggae Festiwal 2009

Ostróda Reggae Festiwal 2009
Ostróda Reggae Festiwal 2009
Positive Music Promotion oraz Ostróda Reggae Town zapraszają już po raz 9-ty na największy festiwal muzyki reggae w Europie Środkowo-Wschodniej. 14-15-16 sierpnia 2009 Ostróda /Mazury/ ul. Czarnieckiego Podczas 3 gorących dni sierpniowych na głównej scenie RED STAGE, będziemy mieli okazję usłyszeć najważniejsze światowe gwiazdy muzyki reggae oraz najbardziej kreatywnych artystów, dla których inspiracją stały się rytmy rodem z Jamajki.Tplakat_reggae2009.jpgOSH MEETS MARLEY[JAM]
TIKEN JAH FAKOLY [CI/FR]
DUBTONIC KRU [JAM]
ROOTZ  UNDERGROUND [JAM]
JAH LIVE  [BRA]
oraz czołówkę polskiej sceny reggae:
MALEO REGGAE ROCKERS,MARIKA & RUFF RADICS, JUNIOR STRESS, VAVAMUFFIN, JAMAL, RAGANA i wiele innych...

Z kolei na scenie soundsystemowej GREEN STAGE będziemy gościć:

sroda witamy img 1922
sroda witamy img 1922
ORF 2008 w obiektywie

OVERPROOF SOUND [GB], THE DYNAMICS [FR] IRATION STEPPAS [GB], DIGITALDUBS [BR] feat RANKING JOE [JAM/USA], DUBMATIX [CAN], IRIELAND SOUND/ DIGITAL ROOTS MOVEMENT [DE/IRL], COLLYNIZATION SOUND SYSTEM
[DE], SINGLEDREAD SOUND [PL] feat. HORNSMAN COYOTE [SRB] & MASS CYPHER [JAM/USA], SOUNDZ OF FREEDOM [PL], JAMVIBEZ [PL], VENTURE SOUND SYSTEM [PL] feat. BROTHER CULTURE [GB]
Na RED STAGE będziemy gościć także laureata EUROPEAN REGGAE CONTEST, który odbywa się w dniach 4-5 lipca podczas ROTOTOM SUNSPLASH (Udine/Włochy)

Ponadto, będzie można skorzystać z wielu alternatywnych propozycji, jak np. debaty, projekcje filmowe, kursy gry na bębnach, spotkania dotyczące muzyki reggae i kultury rasta. Zaś, ekipa profesjonalistów  przygotowuje zajęcia i zabawy dla dzieci, które stanowią liczną część publiczności festiwalowej.


Więcej informacji:
Positive Music Promotion
Anna Ratkowska +48 512/232/006 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewa Rossal  +48 512/232/005 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.ostrodareggae.com
www.myspace.com/ostrodareggaefestival

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19