fbpx

ORF2005: Warsztaty bębniarskie

Warsztaty
Warsztaty
W dniach 2-6 sierpnia w Ostródzie odbędą się Warsztaty Bębniarskie prowadzone przez Ryszarda Bazarnika, znanego multiinstrumentalisty prowadzącego program "Randka w ciemno". Rysiek znany jest w Ostródzie przede wszystkim z Koncertu na Ścianie oraz budowy Największego Bębna na Świecie. W bieżącym roku wraz z uczestnikami warsztatów i wszystkimi chętnymi Rysiek Bazarnik będzie próbował dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa poprzez organizację Koncertu 1000 Bębniarzy.


Koncert odbędzie się 6 sierpnia na molo w Ostródzie. Każdy kto przyjdzie na molo w tym dniu będzie mógł nabyć oryginalny gadżet - bębenek z logo Ostródy i wspólnie wybić jeden rytm.
Chętnych do udziału w warsztatach prosimy o zgłaszanie się przy bramie Białych Koszar od ul. Jagiełły w dniu 2 sierpnia o godz. 14.00 lub o kontakt z Biurem Promocji Miasta pod numerem telefonu (089)642-94-64.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19