fbpx

Nagrody w Urzędzie Miejskim w Ostródzie

Ilustracja. foto:sxc, dtuna
Ilustracja. foto:sxc, dtuna
Kolejny raz przedstawiamy podsumowanie dotyczące nagród przyznanych dla pracowników Urzędu Miejskiego w Ostródzie. Kolejny już raz urząd bez żadnego uzasadnienia pominął w odpowiedzi większość pracowników. Nie dowiemy się zatem za co otrzymali nagrody sięgające 200 000 zł w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2017 roku.

Urząd informację o przyznaniu nagród dla pracowników uzasadnił w taki sposób: "Nagroda dla pracowników Urzędu Miejskiego w Ostródzie została przyznane za wysoki poziom zaangażowania, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie jej wydajności oraz jakości". Z tego uzasadnienia wynika wprost, że nie są to ponad standardowe dokonania, czy rzeczy wykraczające poza obowiązki służbowe. Z tej informacji nie można dowiedzieć się, czy każdy z ponad 90 nagrodzonych pracowników został oceniony i nagrodzony w ten sam sposób.

Wykaz nagród brutto pracowników Urzędu Miejskiego, którzy pełnią funkcje związane z merytorycznym przygotowaniem procesów decyzyjnych związanych z wydawaniem rozstrzygnięć władczych organu, w którym są zatrudnieni i otrzymali nagrody w okresie od 1.01.2017 r. do 31.08.2017 r.


Nagroda dla pracowników Urzędu Miejskiego w Ostródzie została przyznana za wysoki poziom zaangażowania, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie jej wydajności oraz jakości.

Wysokość przyznanej nagrody brutto w okresie I-VIII 2017 r. dyrektorów i kierowników podanych w piśmie z dnia 06.09.2017 r.

Nagroda dla Dyrektora Centrum Kultury (Julian Pawłowski) w kwocie 2.500,00 zł została przyznana za duży wkład i zaangażowanie w rozwój i popularyzację kultury wśród mieszkańców Ostródy, efektywną pracę i realizację wielu wartościowych imprez, upowszechniania kultury naszego miasta i regionu z okazji Dnia Działacza Kultury. Nagroda w kwocie 8.000,00 zł została przyznana za terminowe realizowanie zadań o charakterze publicznoprawnym, efektywne wdrażanie i realizację zadań i celów statutowych, zatwierdzone sprawozdanie finansowe i wykazany zysk za rok 2016.

Nagroda dla Dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji (Maciej Czerkawski) została przyznana za wysoki poziom zaangażowania, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, przejawianie inicjatywy w pracy, podnoszenie jej wydajności oraz jakości.

Nagroda dla Dyrektora Muzeum (Marek Jankowski) w kwocie 2.500,00 zł została przyznana za zaangażowanie i duży wkład w rozwój i popularyzację kultury muzealnej wśród mieszkańców miasta Ostródy, efektywną pracę, realizację wielu wartościowych wystaw i imprez poświęconych dziedzictwu kultury naszego regionu z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów. Nagroda w kwocie 7.000,00 zł przyzna została za terminową realizację zobowiązań o charakterze publicznoprawnym, efektywne wdrażanie przyjętych planów działalności i rozwoju, zatwierdzone sprawozdanie finansowe i wykazany zysk za rok 2016.

Nagroda dla Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy "Bratek" (Zenon Ryszard Kastrau) w Ostródzie została przyznana z okazji Dnia Pracownika Samorządowego.


Całkowita kwota brutto wypłaconych nagród pracownikom Urzędu Miejskiego w okresie od 1 stycznia 2017 do 31 sierpnia 2017 wynosi:
Kwiecień 2017 r. - 65 661,46 zł (92 osoby)
Maj 2017 r. - 135 400,00 zł (94 osoby)

>>Zobacz również inne materiały o nagrodach w urzędach.

Komentarze  
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w OstródzieMarta 2017-09-23 07:52
A Pani Wiśniewska Agnieszka to za co dostała nagrodę. Fuchy w czasie pracy. Zalany stadion.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# :-)Stefan 2017-09-30 19:26
Jak nie możesz czegoś udowodnić to się nie odzywaj bo swoim gadaniem człowieka obrażasz.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: :-)4Move 2017-10-01 00:03
Zalany stadion to chyba fakt.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# :-)Stefan 2017-10-01 13:10
Szkoda słów.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# śmieszneMarek 2017-10-01 13:13
No jak pada to jest zalany ale woda schodzi po opadach i jest dobrze. Ulice też są zalane jak pada. Mądrość od Ciebie bije z daleka hahahhaha
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: śmieszne4Move 2018-04-21 13:27
No genialne jak pada to musi być mokro aż mi się przypomniał miś "Jest zima to musi być zimno". Słyszałeś kiedykolwiek o odwodnieniu?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Geseki Pawłowski 2017-10-01 12:05
wybitni luminarze życia publicznego w Ostródzie?Ciekawe,czy mieszkańcy też tak uważają.:(
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nagrody w Urzędzie Miejskim w OstródzieRomek 2017-10-02 11:51
No Gesek ostatni 10 tys teraz 6 tys, Bożęcka 10 tys teraz 5,5 tys. To są tzw asy Najmowicza. Ludzie robią nas w bambucho i tylko kasę nabijają. Czy ci ludzie do czegoś się na dają poza intrygami.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19