fbpx

Nowy dyrektor odpowiedzialny za sportową stronę miasta

Tadeusz Czyczel
Tadeusz Czyczel
Tadeusz Czyczel będzie kierował Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Taki wynik naboru nie jest zaskoczeniem, chyba że dla kogoś, kto nie wiedział o konkursie. Nazwisko zwycięzcy było wskazywane przez wszystkich, którzy choć minimalnie interesują się samorządem i lokalnym sportem.

 

Tadeusz Czyczel od lat jest związany z tenisem stołowym. Czy sprawdzi się na nowym stanowisku będzie można ocenić dopiero za jakiś czas. Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji wymaga reformy, podobnie jak podejście tej instytucji do wpierania sportu w mieście. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie powtórki z monopolu jednej dyscypliny. Odejście od takiego modelu wyjdzie wszystkim na dobre.

Konkurs na stanowisko został ogłoszony 26 kwietnia 2019 roku. Termin składania ofert upłynął w dniu 10 maja 2019 roku. W terminie aplikacje złożyły dwie osoby:

  1. Maria Cichowska- Barzęc
  2. Tadeusz Czyczel

Komisja przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami 20 maja 2019 roku.

W protokole komisji konkursowej czytamy:

Pan Tadeusz Czyczel wykazał się znajomością zagadnień, wysokim poziomem wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie działalności sportowej, w tym organizacji imprez o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Informacja o konkursie w BIP.

Czytaj również: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19