fbpx

Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.

Urząd Miejski w Ostródzie
Urząd Miejski w Ostródzie
W tym tygodniu wypowiedzenia otrzymało czterech pracowników miejskich jednostek. Dwóch pracowników Urzędu Miejskiego w Ostródzie, zastępca dyrektora w spółce Żegluga-Ostródzko-Elbląska oraz dyrektor Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Nieoficjalnie wiemy, że to nie koniec przetasowań kadrowych.

Od 1 marca 2019 roku obowiązuje w urzędzie nowa struktura organizacyjna. Przyczyn obecnych i najbliższych ruchów kadrowych zapewne należy upatrywać w tej zmianie. Do 4 marca można składać dokumenty w konkursie na stanowisko rzecznika prasowego. To stanowisko, którego do tej pory nie było w urzędzie. Oczywiście nie znamy jeszcze nazwiska zwycięzcy. "Na dwoje babka wróżyła" - jak mówi znane powiedzenie. Nowy rzecznik nie będzie miał łatwego zajęcia. Jak powiedział sam Napoleon Bonaparte - "Cztery nieprzyjazne gazety są groźniejsze od tysiąca bagnetów".

Wcześniej w spółce Żegluga-Ostródzko-Elbląska doszło do zmiany na stanowisku prezesa i członków rady nadzorczej. Aktualnie prezesem jest Jakub Urbanowicz, który w styczniu był powołany na członka rady nadzorczej tej spółki. Jarosław Barczuk powołany na członka rady nadzorczej w styczniu już nie pełni tej funkcji.

Zmiana na stanowisku dyrektora Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji nie jest zaskoczeniem. Nieoficjalnie mówiło się o tym już od dłuższego czasu. Pozostaje czekać na informację o konkursie na stanowisko dyrektora tej jednostki.

Komentarze  
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.abc 2019-03-01 20:25
Najwyższy czas było posprzątać ten bajzel, brawo Panie burmistrzu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.ja 2019-03-01 20:37
bajzel to ten Pan ma w głowie , z wypowiedzi zaraz po wyborach coś innego wynikało ale jak to powiedział pewnie nie jest z ich bajki więc dostali wypowiedzenie , tylko nie do końca jestem pewien że bajka Burmistrza Michalaka jest pozytywna , niestety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.abc 2019-03-01 21:40
Może napiszesz coś o poprzedniku i jego drużynie poupychanej właśnie w spółkach miejskich, OCSiR, amfiteatrze? O krociowych odprawach i 24 miesięcznych wypowiedzeniach umowy o pracę? A jeszcze może o poborach? Tak sie ustawia miernych ale wiernych.Osobą" nie z tej bajki "to była pani skarbnik z UM zwolniona przez byłego burmistrza w stosunku do której użył własnie tych słów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Ja 2019-03-01 21:50
zobaczymy jakie nagrody dla swoich bedzie Pan M przyznawał , myślę że nie mniejsze :) mi głównie chodzi o to że okłamał wyborców mówiąc że nie będzie już kolesiostwa i obietnic bez pokrycia, a póki co zatrudniani są sami znajomi i dalsza rodzina czyli właśnie mierni ale wierni jak piszesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zmianyLolek 2019-03-05 14:17
najlepiej zapytać panów Macieja Cz. i Marka G. w jaki sposób oni otrzymali pracę..?? może rzetelny konkurs?? Ludzie... po wyborach były i będą czystki... należy mieć tylko nadzieję, że tym razem kompetentni kandydaci.. rozumiem że znajomi nowej władzy, ale przynajmniej kompetentni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Jaś 2019-03-05 19:26
Jaki bajzel - jakieś konkrety ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.ninja 2019-03-01 20:41
trzeba gdzies te całe towarzystwo drużyny pierścienia gdzieś poupychać , żenada , obłuda, wstyd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kolejne zmiany w miejskich jednostkachEla 2019-03-01 20:47
Bardzo żałuję oddanego na tego kłamcę głosu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkachula 2019-03-01 20:52
ja też !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Yo 2019-03-01 20:47
Drużyna pierścienia to była za poprzedniego burmistrza i to całe 6 lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zgadza sięNajważniejsze, 2019-03-04 14:12
że już Czesio jest tylko wspomnieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Abc 2019-03-01 20:55
Na oscir to może sportowiec roku w rzucaniu magnesem hahaha dyscyplina olimpijska normalnie dzięki cesarzowi zostanie ustanowiona
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# brakrex 2019-03-01 20:57
Co do zwolnień ciężko z góry zakładać że są to słuszne posunięcia bo nie znamy przyczyn wypowiedzeń tylko z tego co pamiętam panią zwolnili dyscyplinarnie za niedopełnienie obowiązków. Dla mnie z urzędów powinno zniknąć co najmniej 30% ludzi ponieważ zaraz największym pracodawca w mieście będą urzędy a kto będzie pracował na ich pensje - My normalni podatnicy mieszkańcy miasta. Brakuje Mi w tych działaniach wyjaśnienia dlaczego P. Czerkawski czy inne osoby zostały zwolnione. Jestem pewny że ukuciło by to spekulacje i inne scenariusze jakie już w legendy się zamieniają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: brakula 2019-03-01 21:19
drogi podatniku , pracownicy urzędów i tu „niespodzianka” :) rownież płacą podatki , a zarabiają marnie więc chyba Pan słabo te podatki płaci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# kolejne zmainy w jednostkachmiejskich 2019-03-01 21:23
Nie z tej bajki to było hasło przewodnie Najmowicza, wyrzucał ludzi z pracy na prawo i lewo, za wszystkie niezgodne z prawem zwolnienia zapłacili podatnicy po wyrokach sądu pracy. Zatrudnił armie Misiewiczów i teraz kolejne trupy z szafy wypadaja. Jak śmie ten przekręt wypowiadać się publicznie na sesjach , setki tysiecy nagród z kasy miejskiej po przegranych wyborach, zawalone projekty basenu, wiaduktu, stadionu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# to i tak zadużo 2019-03-01 21:31
Kasa miejska to nasze podatki, a rozdawnictwo pieniedzy dla kolesi partyjnych z urzedu i skarbniczki z Ekobudu byłego burmistrza jest karygodna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: to i tak zaXxx 2019-03-01 21:47
No proszę polityka polityka wiec swoich trzeba i jest to zawsze wkalkulowane. Czasami tez trzeba tworzyc koalicje i kogos zatrudnic ale tu jest koalicja z wielkimi przegranymi ktorzy nie sa juz w polityce i nie sa mile widziani zarowno przez spoleczenstwo jak i też innych włodarzy ( powiat, gmina) przygladajcie się nowozatrudnionym i zobaczycie powiazania lepsze niz Czeslaw robi tyle że nic tym nie zyska. Niektórzy z pracowników przeżyli Dąbrowskiego Najmowicza i raptownie teraz nie pasują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Tera 2019-03-01 21:52
Widzę że trollownia byłej władzy się odzywa. Najpierw trzeba spojrzeć w lustro...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Elf 2019-03-03 10:19
To spojrzyj i kogo tam widać ? matoła :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# początek zmian w spółkachmiejskich 2019-03-01 22:07
Gratulacje dla burmistrza Michalaka za poczatek zmian i odpartyjnienie spółek miejskich. A odnośnie zmian personalnych, to byłoby dziwne żeby pan Michalak zatrudniał osoby z brudnej bajki byłego burmistrza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Mogą mi skoczyć i się pobujaćStadionowy gość 2019-03-01 23:22
Słyszałem przed wyborami od znajomych, jak pan Michalak zapewniał, że stadionowy troll zaraz po wyborach wylatuje z roboty. Był to jeden z powodów dla których zagłosowałem za Michalakiem. Strasznie jestem zawiedziony postawą burmistrza. Zwolnił nie tego, którego powinien.z wielką radością przyjmę informację o ogłoszeniu REFERENDUM. Pozostawienie stadionowego jest dla mnie nie do przyjęcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nowy prezes MABAKkumpel Wołodzi 2019-03-01 23:30
Pan burmistrz w swojej kampanii obiecywał pracę dla młodych, dobrze wykształconych ostródzian. Zastanawiam się, jak to się ma do informacji krążących po mieście, że nowym prezesem MABK będzie pan startujący w ostatnich wyborach z listy Włodzimierza B. Dla nie wtajemniczonych wyjaśniam, że ten pan już dawno przekroczył 65 lat, jest już chyba emerytem.REFERENDUM.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowy prezes MABAKabc 2019-03-02 14:53
Kolejna plotka bez pokrycia. Już tyle pisano o prezesie MABK że aż się nie chce czytać. Już miała byc jakaś pani i to na 100% teraz znów jakiś facet. Przestańcie siać ferment zajmujecie się pieprzeniem głupot. A na plotki proponuje wybrać się na bazar w krasnej spódnicy i pytlowć kto z kim i gdzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowy prezes MABAKMabak 2019-04-17 10:44
W MABAK zasiądzie koleś co rozwalił GS w Ostródzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Teras 2019-03-01 23:43
Referendum to między sobą organizujcie kto zawinił porażki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Ccx 2019-03-02 07:54
No my wyborcy zawinilismy ale co innego reprezentował i mówił przed wyborami więc jeżeli nie spełnia oczekiwań to mamy prawo to zmienić. Rozumiem zmiany w spółkach czy w urzędzie ale nie osób które nic sobą nie reprezentują ani wiedza ani kultura osobista oprócz sekretarza oczywiście. Jeżeli Pan W. wejdzie do którejkolwiek spółek to dopiero będzie się dzialo przeciez PO sie go wyrzeklo i nikt liczący się nie chce go mieć w swoich szeregach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Lolo 2019-03-01 23:46
Słyszałem że stadionowy na wylocie także spokojnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# a propoManiek 2019-03-02 00:28
Dobro Wspólne najgorszym komitetem w radzie miasta :-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Bo ONIpowinni 2019-03-03 17:14
nazywać się TYLKO NASZE DOBRO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Włodzimierz 2019-03-02 09:40
pamiętacie jak publicznie przekonywał że ludzie z jego komitetu nie idą po pracę bo mają swoje etaty? ha ha ha. ktoś upubliczni kto i gdzie juz dostał fuchę i jest związany z komitetem wyborczym burmistrza? może pora otworzyć ludziom oczy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Olo 2019-03-02 11:39
dokładnie !!!! świetny pomysł , niech tv mazury zrobi reportaż o ludziach z komitetu Michalaka którzy otrzymali posadki i to kosztem innych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.abc 2019-03-02 21:17
Może napiszesz kto z komitetu otrzymał posadkę kosztem innych?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# faktlolek 2019-03-03 13:51
panna Karolina przyszła synowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: faktHahah 2019-03-03 13:56
Np Pani która dostała pracę w straży miejskiej, sekretarz, nowo wybrana naczelniczka nowo powstałego wydziału i to napewno nie koniec :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: faktabc 2019-03-03 15:11
To czyje miejsca kosztem innych zajęły: p. Karolina, p. sekretarz, p.naczelnik wydziału ??? bo nadal nie wiem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: faktob 2019-03-03 18:42
w tym przypadku chyba chodziło autorowi o kolesiostwo, układy układziki itd....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TV MazuryLolek 2019-03-05 14:10
Oglądając reportaż TV Mazury o 100 dniach nowego burmistrza pomyślałem sobie, że jednak udało się przebić TVP Kurskiego w nierzetelnym dziennikarstwie...Brawo! Jak można zarzucać nowej władzy że w ciągu 100 dni powinniśmy już jeździć nowym przejazdem i pływać w basenie...??? a jeśli chodzi o kłamstwo w sprawie zwolnień...niestety..tuta j akurat niedoświadczenie politycznie wyszło...tylko głupi przed wyborami w to mógł uwierzyć, a teraz można się o to czepiać ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nowa OstródaPiotr 2019-03-02 15:55
Od kilku lat patrzę z boku na Ostródę i wreszcie widzę nadzieję na rozwój. Nie ma skostniałych układów każdy musi pracować a nie liczyć na ciepłą posadkę. Ma prawo to robić a jak robi to zgodnie z prawem organizując konkursy to super . To też znaczy, że wszystko będzie jawne a przecież o to chodzi w samorządach. Złe przyzwyczajenia trzeba tępić. Jeżeli będzie to szło po takiej drodze to po wielkim sprzątaniu nadejdą tylko dobre chwile. Tego wszystkim życzę, Cierpliwości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowa Ostródanowy 2019-03-03 10:26
konkursy robi zgodnie z prawem tylko wymogi w tych konkursach jakoś tak dziwnie ustawione pod konkretne osoby :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowa Ostródaabc 2019-03-03 15:14
To znaczy, że biorą przykład z poprzedniej władzy? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowa Ostródanowy 2019-03-08 15:03
Jak poprzednicy źle rządzili to chyba naturalne jest że nie powiela się błędów, jak są tacy wszyscy uczeni i kompetętni to dlaczego te same błędy popełniają ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowa OstródaMarta 2019-03-08 20:23
Jak ustawione?... ja spełniałam kryteria w prawie wszystkich konkursach. Każdy ma prawo składać jak ma wiedzę, wykształcenia i doświadczenie zawodowe.
Popatrzcie jak zatrudniał Najmowicz pedagogów w geodezji..itd a teraz tych wszystkich nierobów trzeba zmienić na ludzi kompetentnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# braworóża 2019-03-02 17:10
Porządki w UM są potrzebne. Ludzie Czesława nic nie robiący i ta rozpusta wśród pracowników.
O całe miasto muszą dbać a nie tylko o główne ulice. Reszta miasta jest zaniedbana, a kwiatki na ulicy czarnieckiego to nie wszystko. Pracownikom trochę dyscypliny potrzeba a nawet więcej niż trochę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: brawopracownik 2019-03-03 10:30
najprościej napisać że ktoś nic nie robi patrząc z boku i nie znając wszystkiego od kuchni , idź się wykąp z morsami bo chyba Ci się mózg zagotował
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Mojegratulacje 2019-03-02 19:10
Panie Burmistrzu, ani kroku w tył. Tak trzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: MojeTymek 2019-03-08 20:45
Ani kroku w tył, bo zmierza Pan wraz ze swoją ekipą do upadku.
Już ktoś kiedyś powiedział, że buta kroczy przed upadkiem i w tym wypadku tak się niebawem stanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Mojemikołaj 2019-03-12 13:37
oby oby jak najszybciej.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Natura PolakaAnia 2019-03-03 08:53
Jakie to przykre. Nie interesuje nas kogo, gdzie i za co zwolnili. Cieszymy się że zwalniają innych bo ja pracuję. Nikt w oczach Was nie zasługuje na pracę tylko Wy. Czy to urzędnik, kierowca, czy sprzątaczka. Bo Wy umiecie lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Na pracęzasługują ludzie 2019-03-03 12:28
z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, a nie znajomi króliczka. W naszym miasteczku to już są jakieś dożywotnie posady. Niektórzy spolegliwi każdej władzy trzymają się swoich stołków od ponad dwudziestu lat. Warto przewietrzyć niektóre stanowiska i postawić na młodsze roczniki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Na pracęabc 2019-03-03 15:18
Dokładnie tak, wiedza i doświadczenie a nie kolesie partyjni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.wyborca 2019-03-03 13:57
taczka już w gotowości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# BrawoAs 2019-03-03 17:28
Brawo dla Burmistrz! Robi dobrą robotę. Pan Czerkawski od 2014 siedział na stołku i sukcesów tyle... że aż brak. Tylko szkółka piłkarska go interesowała. Pracownicy urzędu miasta- załatwianie prywatnych spraw i biznesów w czasie pracy.. wszyscy wiedzą. A w Zegludze..to kabaret - p Z-ca Dyrektora...Golebiewski.. 24 m-c okres wypowiedzenia.. komedia! Dobrze że już na wypowiedzeniu..Ktoś ten burdel ogarnie i bez zysku na boku. Czas na ludzi z wiedzą i chciało.. rozwoju spółek A nie kombinowania ile na boczku się dorobi. Bo dla niektórych pensja to za mało. Lubią więcej. Skończyło się. Brawo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: BrawoAs nad ASY 2019-03-05 14:45
Cytuję As:
Brawo dla Burmistrz! Robi dobrą robotę. Pan Czerkawski od 2014 siedział na stołku i sukcesów tyle... że aż brak. Tylko szkółka piłkarska go interesowała. Pracownicy urzędu miasta- załatwianie prywatnych spraw i biznesów w czasie pracy.. wszyscy wiedzą. A w Zegludze..to kabaret - p Z-ca Dyrektora...Golebiewski..24 m-c okres wypowiedzenia.. komedia! Dobrze że już na wypowiedzeniu..Ktoś ten burdel ogarnie i bez zysku na boku. Czas na ludzi z wiedzą i chciało.. rozwoju spółek A nie kombinowania ile na boczku się dorobi. Bo dla niektórych pensja to za mało. Lubią więcej. Skończyło się. Brawo!

Cytuję As:
Brawo dla Burmistrz! Robi dobrą robotę. Pan Czerkawski od 2014 siedział na stołku i sukcesów tyle... że aż brak. Tylko szkółka piłkarska go interesowała. Pracownicy urzędu miasta- załatwianie prywatnych spraw i biznesów w czasie pracy.. wszyscy wiedzą. A w Zegludze..to kabaret - p Z-ca Dyrektora...Golebiewski..24 m-c okres wypowiedzenia.. komedia! Dobrze że już na wypowiedzeniu..Ktoś ten burdel ogarnie i bez zysku na boku. Czas na ludzi z wiedzą i chciało.. rozwoju spółek A nie kombinowania ile na boczku się dorobi. Bo dla niektórych pensja to za mało. Lubią więcej. Skończyło się. Brawo!


"Sukcesów - BRAK" faktycznie gratuluję mózgu ... zobaczymy teraz Jak ktoś w zamian Pana Cz. pokaże swoje sukcesy ! a jeśli chodzi o szkółkę (zwaną AKADEMIĄ) to z tego co wiadomo jest tam tylko trenerem... proszę najpierw zaciągnąć języka potem się kompromitować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Brawosępy 2019-03-06 21:32
Jeden na wypowiedzeniu a już drugi szykuje się na posadkę. Czyżby byłemu pracownikowi o ksywce"Bonzo" marzy sie powrót do żeglugi do bufetów? Panie burmistrzu żeby nie było, że zamienił stryjek siekierkę na kijek :-). Czy któś wie czym zajmuje się pewien radny z Dobra Wspólnego he he w ocsir? Czy kolejna ciepła posadka pozostała po byłej władzy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tak nie wypadamieszkaniec 2019-03-04 11:06
zachęcam do obejrzenia ostatniej sesji rady miasta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ostatnia sesja rady miastaLolek 2019-03-05 14:03
do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla byłego burmistrza w sprawie aneksów przedwyborczych. Tak samo jak dla byłego prezesa Żeglugi w sprawie 24 miesięcznego wypowiedzenia dla pana Marka G. Ciekawi mnie czy prokuratura coś z tym zrobi, czy dostaną te pieniądze??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Igor 2019-03-04 14:25
Panie Przewodniczący Jacku Dudzin, proszę zdyscyplinować RADNEGO Cz. Najmowicza do odpowiedniego zachowania na sesjach. Niedopuszczalne jest aby ten Pan paradował od jednego do drugiego radnego i prowadził pogaduszki podczas trwającej sesji. Przekrzykiwania podczas wypowiedzi innych do druga sprawa. Ma milczeć dopóki nie ma udzielonego głosu. Następną sprawą jest notoryczne wychodzenie przed końcem sesji. Jako podatnik nie życzę sobie aby dieta dla tego pana była wypłacana za nie wykonaną do końca pracę. Proszę aby takie opuszczanie sesji było zapisywane w protokole
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dlaczego burmistrz ciągle wychodzi z sali?Michał 2019-03-04 17:56
Panie przewodniczący Dudzin. Proszę zdyscyplinować burmistrza do odpowiedniego zachowania na sesjach. Ma milczeć dopóki nie ma udzielonego głosu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Igor. Michał.On 2019-03-04 19:04
Zdyscyplinuj sam siebie (...)u.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do IgoraMichał 2019-03-04 21:37
Bardzo merytoryczna odpowiedź.Charakterystycz na dla zwolenników obecnej władzy. Idziemy po was. Już niedługo potrwa ta farsa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Do IgoraKarola 2019-03-05 12:29
dokładnie , popieram w 100 % dość tego cyrku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# już czasJanka 2019-03-05 12:54
Popieram i czekam na sygnał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zięć do OSiRuOn 2019-03-06 17:36
Chodzą słuchy,że dyrektorem OSiRu ma zostać zięć Łukaszenki. Tzn Michalaka. Jeżeli tak się stanie to niech Michalak się pakuje. Bo sam osobiście wywiozę tego (...) na taczce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zięć do OSiRudariusz 2019-03-06 23:30
Kto ma zostać na te kilka miesięcy, to mało ważne. Kto odpali referendum: Najmowicz, "żarówy", Bruździak, Krajewski, PO, Niepartyjni (niedocenieni) - Włodek i PiS raczej nie odpalą :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kolejne zmiany w miejskich jednostkach.Arek 2019-03-07 00:32
Najmowicz niech cieszy się emeryturą którą ma. Bo nawet udział w sesji to jest już zbyt długo dla tego starszego pana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TV MazuryKŁAMIE 2019-03-07 20:37
TV Mazury o 100 dniach nowego burmistrza . Bardzo kłamliwie, sarkastycznie i nieuczciwie przedstawiła swój felietonik. Powinni ponieść konsekwencje za niesłuszne, publiczne wyszydzanie osoby burmistrza przed mieszkańcami miasta, Polski, świata. Wiadukt i basen, to przecież zaniedbanie poprzedniej władzy. W sto dni cudu nie dokonasz. Tylko (...) tak myśli. A co do zwolnień, to burmistrz w tym felietoniku na początku wyraźnie się wysławia, jakże ważnym i istotnym słowem "JEŻELI" w minucie 2:18 ... cytuję: " JEŻELI się okaże, że naczelnicy wydziałów pracują bardzo poprawnie i będą ze mną zgodni co do kierunku rozwoju miasta Ostródy i do kierunku rozwoju urzędu miasta i będą uważali że tak, idziemy razem, to oczywiście nikt nie zostanie zwolniony..." i co się okazuje? że Telewizja Mazury to nie poważna i rzetelna telewizja, tylko kłamliwa chałtura. Niech więc kręci wesela i pierwsze komunie, a już ten wierszyk na wstępie w tytule ze słowem "Szelmostwo", to cios poniżej pasa. Bulwersujące!!! Jan Brzechwa w grobie się przewraca!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wolne mediaczwarta władza 2019-03-08 04:06
Czwarta władza spełnia funkcję kontrolną, aby nie dochodziło do nadużyć i korupcji.
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Środki masowego przekazu, zgodnie z Konstytucją RP, korzystają z wolności wypowiedzi i urzeczywistniają prawo obywateli do rzetelnego informowania, jawności życia publicznego i kontroli i krytyki społecznej.
Media stoją na straży demokracji i praworządności, sprawują funkcję kontrolną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TV MazuryKŁAMIE 2019-03-08 08:25
Wszystko się zgadza... demokracja i praworządność wolnych Medii... ale nie do publicznego, bezpodstawnego kpienia i wyśmiewania danej osoby, co Telewizja Mazury uczyniła w stosunku do osoby burmistrza, traktując media jak prywatny folwark, tym bardziej, że ten felietonik ma na celu nie, ukazanie jakiejkolwiek prawdy, tylko został stworzony, wyłącznie do obrażania i szydzenia z osoby burmistrza. Osiemdziesiąt procent społeczeństwa wierzy ślepo telewizji. Co zobaczy, usłyszy,przyjmuje jako prawdę bez zastanowienia. Tylko dwadzieścia procent posiada własne zdanie, więc jakby nie było, w obecnym świecie, to telewizja dyktuje warunki, jak ma wyglądać sytuacja i świat w odbiorniku mieszkania pana Kowalskiego. A ostródzka telewizja mazury kłamie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TV MazuryKŁAMIE 2019-03-08 08:35
To dopiero nazywa się "SZELMOSTWO"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: TV Mazurynowy 2019-03-08 15:06
prawda zabaloła co ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TV MazuryKŁAMIE 2019-03-08 21:27
tylko tyle ??? Brak argumentów co???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# mam takie wrażenieabc 2019-03-09 11:56
Za byłego burmistrza tv mazury dobrze się miała i bardzo mocno wspierała go w kampanii wyborczej. No cóż burmistrzem został kto inny. Czy wobec tego tv mazury tez poniosła klęskę? :-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TV MazuryBolek 2019-03-12 09:19
reportaż 100 dni nowego burmistrza na pewno nie był rzetelny...po pierwsze: wiadukt i basen to nie zaniedbania nowego burmistrza...po drugie:
jeżeli ktoś jest niekompetentny to należy zwalniać! Prośba do TV Mazury ...Zróbcie reportaż o aneksach do umów prezesów miejskich spółek i 24 miesięcznego wypowiedzenia w żegludze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: TV Mazurylok 2019-03-12 13:50
nikt nie zarzuca Burmistrzowi, że basen i wiadukt to jego zaniedbanie tylko fakt, że obiecywał zakończenie tych inwestycji niebawem , a tu niestety końca nie widać , tylko siatkówka zaczyna się rozwijać, zaraz strumień dofinansowań popłynie na tą dyscyplinę, pewnie niedługo gdzieś hala do siatkówki powstanie :) a w mieście dalej nic się nie będzie działo, imprezy z których Ostróda była znana w Polsce przechodzą do Olsztyna :) o kinie ani mru mru :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi